DO PRZEDSZKOLA

NA ROK SZKOLNY 2024/2025

ZASADY REKRUTACJI krok po kroku /pobierz/

Rekrutacja do przedszkola będzie trwała

od 18 marca godz.8.00 do 29 marca godz.15.00

link do logowania:

www.zory.przedszkola.vnabor.pl

Przeprowadzana będzie, jak co roku, drogą elektroniczną (kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia). Wypełnione i podpisane wnioski wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym należy złożyć w kancelarii przedszkola do dnia 29 marca godz.15.00.

Niezłożenie wniosku w formie papierowej w przedszkolu pierwszego wyboru wyklucza z udziału w rekrutacji!

Publikacja list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych – 17 kwietnia 2024 godz.8.00

Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w placówce zakwalifikowania w formie pisemnego oświadczenia należy składać w kancelarii przedszkola od 17 kwietnia do 26 kwietnia 2024 r.

Publikacja list kandydatów przyjętych i nieprzyjętych 30 kwietnia 2024 godz.8.00